25 лютого в Україні відзначали 152 річницю з дня народження видатної письменниці Лесі Українки.

Заходи з ушанування письменниці відбулися й у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ». Викладач української мови та літератури Інна Федорівна Шаркань запропонувала студентам першого курсу групи КН-14 позмагатися за звання найкращих знавців творчості Лесі Українки, адже за навчальною програмою творчість «дочки Прометея» першокурсники вивчають у другому семестрі. Студенти поділилися на дві команди і у формі літературної гри розгадували кросворди, ребуси, складали творчі пазли, увідповіднювали ілюстрації та твори письменниці. Загалом захід пройшов у дружній атмосфері, кожен студент продемонстрував хороші знання про життєвий і творчий шлях Лесі Українки.