Містер Torsten Därr- бізнесмен, лінгвіст із досвідом вивчення англійської мови понад 40 років, власник сайту english.best. Мета сайту полягає в удосконаленні навичок іноземної мови та можливості спілкування із мешканцями всього світу.

Студенти продовжили знайомство із містером Torsten, ставили запитання та розповідали про свої плани.

Цікавим аспектом он-лайн зустрічей було представлення студентами свого проекту на тему "Мої вподобання". Учасники якого мали можливість підготувати цікаві розповіді, показати фото, та обмінятися досвідом.

Як виявилося одним із захоплюючих і сучасних методів спрямованих на стимулювання до вивчення розмовної та писемної англійської мови серед підлітків є відеоігри. Гравцям не рідко необхідно спілкуватися із іншими учасниками команди англійською мовою, та й взагалі більша частина ігор теж англійською.

Отож, чекаємо нових зустрічей!