В Закарпатському апеляційному суді відбулася зустріч зі студентами.

Взяли участь в заході студенти спеціальності «Право» Природничо-гуманітарного коледжу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».

Із вітальним словом та безпосередньо про організацію роботи суду розповіла заступник голови Закарпатського апеляційного суду, суддя Олена Анатоліївна Кожух, обговорили  про сам процес розгляду справ в апеляційній інстанції, статистику розгляду справ та зацікавили студентів найбільш цікавими, резонансними справами, що викликало жваве обговорення.

Крім того, студентів ознайомили з історією створення суду, його реформуванням. Про особливості роботи апарату суду розповів керівник Закарпатського апеляційного суду Василь Гецко.

Студенти, також в межах зустрічі провели екскурсію по суді, де ознайомилися з залами судових засідань, приміщень інформаційного центру, спеціальних приміщень тимчасового тримання осіб, до яких застосовані заходи тимчасового обмеження, тощо

Загалом захід пройшов в позитивній обстановці по закінченні якого студенти мали можливість відвідати зал судового засідання та поспілкуватись із суддями.

Студенти запам’ятають надовго - цей день практики, адже уважне ставлення, компетентні співробітники суду і високий професіоналізм справили позитивне враження на майбутніх юристів. А головне оцінка заходу – судова гілка влади справді працює, і в ній працюють професіонали!