«…А люди кажуть: вічний наш Тарас!

Я теж кажу,

і серце не лукавить.

І серце вірить,

що Тарас живе,

ішло із смертю щось від неї дужче,

ішло, мабуть, народження нове,

коли відпало все чуже, минуще...»

Петро Скунць

З нагоди Шевченківських днів викладачі та студенти 1-2-го курсів Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» провели цікавинки-бесіди про Великого Кобзаря, згадавши про життя та творчість цієї легендарної особистості.

Тарас Шевченко - геніальний поет, талановитий художник, одна з центральних постатей української культури. Поет творить філософію національної ідеї, тому й залишиться назавжди незгасним вічним символом духовності нації. Пристрасне Шевченкове слово і його власне життя виховали багато поколінь борців за свободу нашої Батьківщини.

Сьогодні про Шевченка сказано дуже багато, саме тому і ми хочемо ще раз перегорнути сторінки історії Кобзаря та пропонуємо вам переглянути деякі цікаві факти.

Цiкавi_факти_про_Шевченка

про_життя_та_творчiст__цiei_легендарноi_особистостi