У Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ» незабаром  розпочнуться очні підготовчі курси для абітурієнтів. Слухачами курсів можуть стати  учні середніх шкіл, а також ті, хто хоче удосконалити свої знання з української мови, математики, історії, фізики та географії. Навчання здійснюється за програмами, які враховують вимоги для подальшого вступу до Природничо-гуманітарного  фахового коледжу.

Освітній процес відбуватиметься у формі теоретичних і практичних занять, тестувань та самостійної роботи під керівництвом найкращих фахівців навчального закладу.

Слухачі матимуть змогу займатися щодня, крім суботи та неділі.

На сьогодні на онлайн-курсах вже проходять навчання більше 85 слухачів  охочих відвідувати підготовчі курси саме нашого навчального закладу.

З 17 червня розпочинають роботу очні підготовчі курси. Навчання розпочинається о 8:00 год (за виключенням 17 червня – о 9:00).

Заняття з української мови та математики відбуватимуться у аудиторії 301, а історія України у аудиторії 323.

Розклад для курсантів підготовчих курсів

Дні тижняІ параІІ параІІІ параIV пара
ПонеділокУкраїнська моваМатематикаМатематика
Історія УкраїниІсторія України