Студенти першого та другого курсів напрямків "Інженерія програмного забезпеення" та "Будівельна справа" відвідали онлайн-конференцію із координатором EducationUSA Ukraine Катериною Александрук, яка була організована викладачем англійської мови Тимчик М. П.

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів.

Радники надають інформацію з таких питань, як:

процес вступу та вимоги щодо складання стандартизованих тестів;

фінансування освіти в США;

процес отримання студентської візи;

підготовка до від’їзду до Сполучених Штатів.

В Україні мережу EducationUSA представляють центр при Американських Радах з міжнародної освіти у Києві.

Центри «Вікно в Америку» співпрацюють із мережею EducationUSA в Україні. 26 центрів «Вікно в Америку» є довідковими центрами мережі, де кожен, хто бажає, може знайти базову інформацію щодо системи освіти в США, а також процесу вступу до американських коледжів та університетів.

Починаючи із середньої освіти та завершуючи ступенем бакалавра бажаючі можуть вступати на рівень undergraduate. Ті, хто мають закінчену середню освіту, тобто випускники середніх шкіл та гімназій, професійних училищ або ліцеїв (у тому числі, музичних, педагогічних) та технікумів чи коледжів.

Студенти мали змогу дізнатись про вимоги необхідні для вступу в університети США за посередництвом  EducationUSA Ukraine. Також Катерина Александрук розповіла про можливість навчання в США за програмами обміну студентів. Під час конференції були поставлені цікаві питання. Команда EducationUSA Ukraine надіслала подарунки і захопливі книги.