10 березня 2021 року на занятті викладача англійської мови Тимчик М. П. відбулася он-лайн зустріч із залученням студентів 1го курсу КН 11 та англомовним гостем із Німеччини містером Torsten Därr.  Містер Torsten Därr-  бізнесмен, лінгвіст, власник сайту english.best, який був створений для вивчення та вдосконалення вивчення англійської мови ще у 2012 році.

Одним із найважливіших аспектів вивчення мови є можливість пратики із носіями мови та подолання страху спілкування. Для професії програміста знання іноземної мови надає переспективи та переваги для кар'єрного росту та розвитку.

Студенти виявили зацікавленість та взяли активну участь у знайомстві із англомовним гостем.

На занятті студенти дискутували про різні способи та методи вивчення мови. Кожний учасник мав можливість розповісти про себе та свої уподобання, поставити запитання та отримати відповіді на них від гостя. Розмова була цікавою та пізнавальною.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!