Природничо-гуманітарний фаховий коледж ДВНЗ "УжНУ" підтримав благодійну акцію "Монетки дітям", ініційовану Національним банком України та фондом "Таблеточки".

Монети номіналом 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги таким родинам.

Як взяти участь в акції? Збір монет номіналом 25 копійок буде проводитися  в період із 10 до 24 вересня 2021 року. Далі зібрані кошти будуть передані банку, який перерахує ці кошти на рахунок фонду "Таблеточки".