Згідно  з планом виховної роботи та відповідно до листа МОН України від 15.11 2022 № 4/9237-22   «Щодо міжнародної акції «16 днів проти насильства» 6 грудня 2022 р. до Природничо-гуманітарного фахового коледжу  ДВНЗ «УжНУ» для прочитання лекції  «Протидія розбещенню та насиллю над неповнолітніми» було запрошено прокурорів Ужгородської окружної прокуратури Деяка Олександра Михайловича та Лабик Віту Валеріївну.

Гості провели дуже цікаву, змістовну й жваву бесіду - обговорення зі студентами І курсу спеціальності «Право» та показали декілька навчальних відеофільмів та презентацій. Студенти з захватом ставили питання гостям. В аудиторії панувала невимушена та дружня атмосфера.

Адміністрація  та студенти закладу щиро вдячні гостям за прекрасну  й цікаву лекцію. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!