Відповідно до Наскрізної програми практики за спеціальністю «Правознавство» із 04 по 21 червня 201р. студенти ІІ курсу денної форми навчання проходять ознайомчу практику. У цьому контексті студенти відвідали 16 червня Управління єврорегіональної співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації.

Начальник Управління єврорегіональної співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації Білак Олександр Павлович провів зустріч зі студентами. Такі зустрічі відбуваються вже не вперше і спрямовані на те, щоб ознайомити студентів із особливостями Закарпатської обласної державної адміністрації, залучити їх до активної участі в громадському житті краю.

Також, заступник начальника Управління єврорегіональної співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації, Дмитро Дмитрович Мірошніков розповів студентам про роботу управління, їхні права, можливості та обов’язки перед громадянами, державою. Детально зупинилася на розгляді таких понять, як: виконавча гілка влади, децентралізація, інвестиції, міжнародна співпраця. Також запропонував охочим студентам спробувати себе у ролі майбутніх асистентів  посадових осіб обласної державної адміністрації. Цілком зрозуміло, що  така робота стала б цінним досвідом для майбутніх юристів.

Окрім того,  студентів ознайомили із роботою  Управління єврорегіональної співпраці Закарпатської обласної державної адміністрації та виконавчих органів Закарпатської обласної ради, розповіли про склад, виконкому, порядок проведення засідань, як відбувається голосування за проекти рішень, документи, якими послуговується виконком, а також про взаємодію депутатів та облдержадміністрації.

Олександр Павлович  наголосив, що будь-яка ініціатива і бажання внести щось нове у роботу адміністрації та обласної ради завжди вітаються.

Насамкінець студенти подякували за теплий прийом, за висвітлення інформації, а також висловили надію на подальшу співпрацю.