29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Із цієї нагоди у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі 1 лютого викладач історії Ходанич М.М. підготувала для студентів перших курсів груп ФК-БО і КН-13 перегляд фільму «Крути 1918».

Після перегляду кінострічки студенти взяли активну участь в обговоренні подій, висвітлених у фільмі, проектуючи їх на сучасність.

Крути дійсно стали легендою. 105 років минуло від часу тих подій, а  Україна продовжує боротись і вести бій за свою незалежність, свободу та самобутність. Сьогодні ми продовжуємо величний поступ наших Героїв сторічної давності до Перемоги!

Слава Україні!

Героям Слава!