Студенти першого та другого курсу Природничо-гуманітарного фахового коледжу за напрямком підготовки «Туризм» разом з їхнім викладачем Срібною Кароліною Вікторівною та туризмознавцем, професором Ужгородськиго національного університету Шандором Федіром Федоровичем взяли участь в фестивалі середньовічної культури та народних ремесл в с. Довге Іршавського району.

Студентам випала нагода долучитися до участі в історичній реконструкції лицарських поєдинків. Також до анімаційної програми для відвідувачів: народних танців, майстер-класів з ткацтва, лозоплетіння, виготовлення ляльок-мотанок, воскових свічок та закарпатських традиційних килимів.

Було весело, цікаво, атмосферно та смачно.  Куштували гострий закарпатський бограч під традиційну середньовічну музику.

Раді тому, що туризм на Закарпатті продовжує своє активне життя, а ми можемо долучитися до його подій і підтримати їх. Адже туризм - це динамічна галузь, яка постійно розвивається і прогресує.

Автор статті: викладач Срібна Кароліна Вікторівна.