Природничо-гуманітарний фаховий коледж – освітній заклад, який завжди йде в ногу з часом. Він підтримує молодь та намагається бути зі студентами на одній хвилі.
Тому не залишилося поза увагою романтичне свято зими – День закоханих, або ж День святого Валентина, – яке відзначають щороку 14 лютого. У цей день адміністрація коледжу за підтримки студентів підготувала невеличку фотозону, де кожен мав змогу зробити фото на згадку. Також біля фотозони була скринька для валентинок. Вона зроблена для того, щоб закохані – ті, хто не наважувався або соромився зізнатись  у своїх почуттях, – змогли таким чином розповісти про них. А той, хто вже знайшов своє кохання, зміг зробити приємний сюрприз та залишити листівочку для коханої людини.
Ми віримо і знаємо, що справжнє кохання існує, воно долає всі перешкоди!
Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, працювати, кохати та мріяти щодня!