26 квітня 37- роковини трагічної дати - аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі   "УжНУ" викладач  Качур С.П. організувала ряд заходів для студентів 1- го та 2-го курсів, щоб зберегти пам'ять про героїзм працівників АЕС та не дозволити повторити катастрофу це коли - небудь.
   Викладач актуалізувала відомості про аварію. Ця дата назавджи залишиться у пам'яті людства. У ніч з 25 на 26 квітня, о 1год 23 хв 10 сек, відлік часу став уже не мирним, а бойовим і аварійним. На момент аварії у реакторі було близько 200 т. урану. Пожежа на енергоблоці тривала 10 днів. Останній графіт перестав горіти лише 10 травня 1986 року.
   Також у фойє коледжу були представлені ще й інші фотоматеріалами з інфодовідками, де кожен міг ознайомитися з фактами про екологічну трагедію України.