Студенти Природничо-гуманітарного фахового коледжу, продовжили втілювати у життя  безстрокову акцію «Закарпаттю – чисте довкілля» .

26 квітня 2021 року студенти коледжу спільно з семінаристами Ужгородської греко-католицької семінарії провели прибирання цвинтаря по вулиці Капушанська. Цвинтар має цікаву історію і є єдиним міським при лікарняним кладовищем, що існує ще з середини ХІХст. Тут також були поховані легіонери УСС та Карпатські Січовики що загинули під час Першої світової війни та подій Карпатської України. Зараз кладовище місцевий люд перетворив на звалище. Студенти  збирали – пластикові пляшки та посуд, пакети, скляну тару, розбиті вікна тощо. Такого « скарбу» вдалось назбирати  цілий контейнер сміттєвоза.

Для студентів це була не тільки робота, а й відчуття, зробленої  доброї справи. Пам’ятаймо, що кожен наш дрібний вклад сьогодні  це – значний внесок до нашого майбутнього.

Так було:

ТАК СТАЛО: