Шановні здобувачі освіти академічних груп ПР-41 та ПР-42, Ви не виконали  вимоги розпорядження  від 18.02.2021р. №36 « Про початок очного навчання  студентів IV-го курсу  спеціальності  «Право»  і не з’явились на заняття.

Відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, щодо повернення  до обмежень «помаранчевої» зони  та рекомендацій Міністерства освіти та науки України з метою організації належного освітнього процесу та дотриманням протиепідемічних заходів  у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі ДВНЗ «УжНУ»  налагоджено очне навчання для здобувачів  освіти.

Оскільки в області  не посилено умов карантину та не введено обмежень «червоної» зони виконання розпорядження  про виклик на очне навчання є обов’язковим до виконання. Виключенням є випадки коли здобувачі освіти мають погане самопочуття чи хворі. Однак це необхідно підтвердити довідкою від сімейного лікаря.

Заклд освіти постійно контролює епідеміологічну ситуацію та дотримується постанови Головного санітарного лікаря України « Про затвердження  проти епідеміологічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19» від 22.08.2020року №50 Тому нема  жодних  чинників для проведення виключно дистанційної форми навчання.