З 15 по 19 лютого відбудуться заходи, присвячені святкуванню Тижневика комп’ютерних наук. Запрошуємо прийняти участь наступних міроприємствах:

1. Олімпіада з інформатики для студентів 2 курсу (15 лютого, 13,00).
  2. Олімпіада з інформатики для студентів 1курсу (17 лютого, 9,30).
  3. Змагання з кіберспорту (CS:Go, Dota2 — команди по 5 студентів, Minecraft BedWars —команда 3 студенти, !OSU). Реєстрація та довідка через викладача Лінчук Н. Л.
  4. Конкурс медіа-репортажів на тему «Наше життя під час дистанційного навчання» (стіннівка або відеоролик).
  5. Онлайн вікторина (Discord, приєднання до чату через студентів старших курсів, запитуйте!!)
  6. Зустріч із випускником коледжу «Шлях до успіху: Мій досвід у фрілансі та ютубінгу» (17 лютого).
  7. Тестування безпечності своєї поведінки у цифровому світі (для студентів І курсу)

Слідкуйте за анонсами на сайті коледжу для отримання інформації про точні дати проведення кожного заходу.

ЦК «Програмування та інформаційних технологій»