8 – 9 травня Україна відзначає День пам’яті і примирення та 76 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З цієї нагоди 8 травня 2021 року у бібліотеці – коледжу представлена патріотична підбірка видань під назвою «Щоб ніколи світанки не здригались від слова «війна» українських письменників: О. Гончар «Танкіст», Первомайський «Уночі в Старім Осколі», Л. Костенко «Мій перший вірш написаний в окопі».

Видання  познайомлять студентів  зі сторінками історії Другої світової війни, про роки окупації в Україні та про героїчні подвиги наших дідів та прадідів. Пам’ятаємо. Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Другої світової війни, переніс роки окупації та пекло концтаборів, хто підняв з руїн і відродив рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас – нетлінна, вдячність народу – безмежна.