Курси з підготовки до вступу до ПГФК покликані допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання зі шкільних курсів необхідних для вступу дисциплін. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть підготуватися до успішного складання співбесіди.

Тривалість навчання: з 12 червня по 10 липня 2023 року. Заняття проводитимуться у Природничо-гуманітарному фаховому коледжі щодня, окрім суботи та неділі. Форма навчання – очна. Для вступників, які проживають за межами міста надається ліжко-місце у гуртожитку.

Вартість оплати за навчання становить 750 грн за 1 предмет. Здійснити оплату ви можете за такими реквізитами.

банківські реквізити

З 05 по 09 червня необхідно укласти договір про надання освітньої послуги  за адресою: вул. Університетська 14, каб. 401а (прийом  документів з 10:00 до 15:00).

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ПРОДОВЖЕНО ДО 15 ЧЕРВНЯ. ПОЧАТОК НАВЧАННЯ З 12 ЧЕРВНЯ