Важливою складовою успіху кожного навчального закладу є належне проведення вступної кампанії, що забезпечує виконання плану набору, заповнення ліцензійного обсягу тощо.

У рамках профорієнтаційної роботи проведено низку  заходів, зокрема «Нині школа – завтра коледж !» та «Зустріч із майбутнім». Протягом двох днів учасниками художньо-інформаційної програми  стали учні 9 – 11 класів трьох ЗОШ  смт. Великий Бичків, чотирьох шкіл   м. Рахів, випускники у селах Верхнє Водяне, Водиця та Стримба. А в Тячівському районі наші студенти виступали для учнів шкіл Вонігова, Тереблі та їх присілків.

Значною частиною нашої профорієнтаційної роботи Природничо-гуманітарного коледжу є наш освітній продукт – олімпіади, такі як «Математика – цариця наук», «Юний інформатик», «Закарпаття – край древності і краси » (краєзнавча), «Юний правознавець», творчі конкурси «Земля – наш дім» та «Будинок моєї мрії», в яких беруть участь учні 9 – их класів ЗОШ І – ІІ та І – ІІІ ступенів як Закарпатської, так і сусідніх областей.

У 2018 – 2019 навчальному році нами започаткована співпраця з районними фондами зайнятості населення : наші студенти та викладачі будуть брати участь у Ярмарку професій. Зустріч із випускниками шкіл, активне спілкування та якісна програма – це слушна нагода для заохочення школярів до вступу в коледж. Так у смт. Дубове Тячівського району відбувся Ярмарок кар’єри, до проведення якого були запрошені як студенти Природничо-гуманітарного коледжу, так і представники УжНУ. Наші студенти презентували спеціальності, за якими здійснюється в коледжі підготовка молодших спеціалістів у коледжі, та цікаву художню програму.

З усіма новинами Ви можете більш детально ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі. adidas Yeezy 350