19 травня 2023 року згідно з планом виховної роботи та екологічним вихованням студентів 1 курсу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ» куратор Мокрянин Яна Іванівна провела екологічну екскурсію до Боздошського парку зі студентами групи КН-12.
 Цю місцевість привабливою для відвідувачів робить природний ландшафт, тому сюди варто прийти всім, хто цікавиться природою та бажає насолодитися спокійною атмосферою. Це прекрасна можливість для молоді відкрити для себе нові горизонти і поглибити знання про природу. Під час екскурсії студенти мали змогу дізнатися багато цікавого про екосистеми та їх вплив на навколишнє середовище.
Студентське життя наповнене навчанням. Час від часу потрібно зробити паузу, зібратися разом з одногрупниками та насолодитися приємною атмосферою поза стінами коледжу. І для цього немає кращого місця, ніж Боздошський парк.
Організація пікніку в парку – це чудова нагода для студентів дізнатись більше один про одного, розслабитися,  насолоджуватися природою,  обмінюватися думками на різні теми.
 Крім того, екскурсія сприяє підтримці здорового способу життя. Студенти насолоджувалися свіжим повітрям, активно рухалися, грали у футбол, волейбол,  спортивні ігри. Це не тільки сприяє фізичному здоров’ю, але й покращує настрій та підвищує енергію студентів.
Така екскурсія – чудовий спосіб підтримки командного духу. Студенти спільно готували їжу, ділилися своїми враженнями. Час пролетів непомітно, поверталися додому втомлені, але задоволені.