Відсутність світла не завадила провести цікавий та корисний захід – правовий брейн-ринг зі студентами 2 курсу Природничо-гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ «УжНУ».
На початку зустрічі Давиденко Михайло Миколайович, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пояснив, які види правових послуг включає безоплатна вторинна правова допомога та її відмінність від первинної правової допомоги.
До вітального слова також приєдналася Фучко Лариса Михайлівна, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Дудаш Оксана Іванівна, начальник відділу комунікацій та правопросвітництва.
З метою популяризації правової свідомості та культури серед студентів до заходу долучилися Мартин Ольга Ігорівна, начальник відділу зв’язків з громадськістю управляння патрульної поліції в Закарпатській області та  Павлишинець Мар’яна Василівна, інспектор зв’язків з громадськістю.
Три команди – «Чесність», «Справедливість», «Winner» змагалися за першість, відповідаючи на питання з різних галузей права та отримали заохочувальні призи.
Організатори зустрічі – Черниченко Ірина Василівна та Гошовська Олександра Іванівна, студенти вдячні гостям за співпрацю, високий професіоналізм. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.