studrada

У 2017-2018 навчальному році самоврядування у коледжі здійснюватиме оновлена студентська рада у такому складі:

Голова                Мигалега Лідія

Заступники         :        Росул Олег

Штика Михайло

Секретар             Костик Емілія

 

У студраді працюватимуть сектори (комітети), у яких буде зосереджено роботу за актуальними напрямами. Керуватимуть діяльністю секторів такі студенти:

 

  1. Дозвілля, відпочинок та культурно-масова робота – Хархаліс Анастасія, група БС-31;
  2. Зовнішні зв¢язки – Гранич Домініка, група КН-21;
  3. Спортивна робота та пропаганда здорового способу життя – Росул Олег, група ПР-31;
  4. Наукова робота та навчальний процес – Дерев¢янко Алісія, група ПР-21;
  5. Соціальний захист студентів та організація  їх побуту – Савкулич Емілія, група КН-21;

6.Національно-патріотичне виховання та волонтерський рух – Криванич Василь , група  БС-21;

  1. Оргаізація роботи інформаційного центру – Штика Михайло , група ПР-31.

 

Список членів студради

  1. Белей Андріана – ПР-41;
  2. Белей Мирослав – ПР-11;
  3. Біровчак Ніка – ПР-22;
  4. Гадош Ігор – БС-21;
  5. Гасинець Євген – ПР-31;
  6. Голінка Яна – ПР-22 ;
  7. Гошовський Євгеній – ПР-32;
  8. Гранич Домініка – КН-21;
  9. Гузинець Марія – ПР-11;
  10. Дацьо Вікторія – ПР-42;
  11. Дерев¢янко Алісія – ПР-21;
  12. Держі Владислав – КН-13;
  13. Дзіковський Володимир – ЗВ-11;
  14. Ільницька Галя – ФК-21;
  15. Кондор Василина – ТО-21;
  16. Копча Надія – ПР-31;
  17. Костик Емілія – ПР-31;
  18. Криванич Василь – БС-21;
  19. Кричфалушій Юлія – БС-31;
  20. Ксеняк Крістіана – ФК-11;
  21. Лісовий Роман – КН-22;
  22. Микульця Ніколетта – ПР-11;
  23. Мишанич Анастасія – ЗВ-21;
  24. Мокрицька Анастасія – КН-21;
  25. Пильник Вівієн – БО-21;
  26. Рігель Микола – КН-13;
  27. Росул Олег – ПР-31;
  28. Савкулич Емілія – КН-21;
  29. Свида Володимир – БС-11;
  30. Тегза Ніка – ПР-11;
  31. Тисянчин Іван – КН-41;
  32. Удебкіна Анастасія – БС-11;
  33. Хархаліс Анастасія – БС-31;
  34. Чечоткін Денис – КН-31
  35. Шпонтак Мар¢ян – ЗВ-11;
  36. Штика Михайло – ПР-31;
  37. Шукаль Крістіна – ФК-БО-11;
  38. Якубик Андрій – ФК-31;