Color-Droplets

І курс,спеціальність «Правознавство», 1 група

  1. Копча Надія
  2. Мигалега Лідія

Ікурс ,спеціальність «Правознавство», 2 група

  1. Жук Катерина
  2. Басараб Євгенія

І курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 1 група

  1. Попович Євген
  2. Шпак Юрій

І курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 2 група

  1. Цігуш Аліна
  2. Чаварга Марина

І курс ,спеціальність «Будівництво та ЗВ»

  1. Хархаліс Анастасія
  2. Гатяш Валерій

І курс, спеціальність «Туристичне обслуговування та ФК»

  1. Думбровська Аліна
  2. Форос Аліна

І курс ,спеціальність «Бухгалтерський облік та ОД»

  1. КулакМарія
  2. ЯкубикАндрій

ІІ курс,спеціальність «Правознавство», 1 група

  1. Андрусь Владислав
  2. Белей Андріана
  3. Шутко Анастасія

ІIкурс ,спеціальність «Правознавство», 2 група

  1. Алексій Вікторія
  2. Бондаренко Мирослава
  3. Матійчин Надія

ІI курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 1 група

  1. Паламарчук Станіслав
  2. Романенко Олександра
  3. Тисянчин Іван

ІI курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 2 група

  1. Гурін Дмитро
  2. КуклишинКаріна
  3. Яковенко Олександара

ІI курс ,спеціальність «Будівництво та експлуатація будівель та споруд»

  1. Лукашевська Уляна
  2. Герегач Марина
  3. Павлик Дарина .

ІI курс, спеціальність «Туристичне обслуговування та ФК»

  1. Костик Станіслав
  2. Павлікова Наталія
  3. Прохира Олександра

ІI курс ,спеціальність «Бухгалтерський облік та ОД»

  1. ДанчГабор
  2. Деяк Наталія
  3. Петі Сандра

ІІI курс, спеціальність «Правознавство», 1 група

  1. Клецко Христина
  2. Петрище Олена
  3. Тисянчин Орхідея

ІІI курс ,спеціальність «Правознавство», 2 група

  1. Вайдулич Віктор
  2. Осійська Владимира
  3. Павлюк Денис

ІІI курс ,спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 1 група

  1. Аркайкін Вадим
  2. Фетько Ігор
  3. Чіжмарик Мілан

ІІI курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 2 група

  1. Дзямко Іван
  2. Кулак Євген
  3. Панищев Олександр

ІІI курс ,спеціальність «Землевпорядкування і БС»

  1. БрунцвікЄвеген
  2. Плетен Ельвіра
  3. Хміль Микола

ІІI курс ,спеціальність «Бухгалтерський облік»

  1. Барзак Владислав
  2. ГотраАльона
  3. Гуранич Андрій

ІІI курс ,спеціальність «Фінанси і кредит та ОД»

  1. Блещенець Іванна
  2. Джуган Ольга
  3. Мусієнко Вероніка

ІІI курс спеціальність «Туристичне обслуговування»

  1. Коцак Аліна
  2. Лендел Вікторія
  3. Пащук Ярина

ІV курс ,спеціальність «Правознавство», 1 група

  1. Андрусь Андріана
  2. Буркош Марина

ІV курс ,спеціальність «Правознавство», 2 група

  1. Гецко Діана
  2. Головчук Христина
  3. Параска Корнелія

ІV курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 1 група

  1. Каражія Олександра
  2. Любка Олександр
  3. Солонінкин Микола

ІV курс, спеціальність «Розробка програмного забезпечення», 2група

  1. Голяна Максим
  2. Цар Олександр
  3. Феделеш В’ячеслав

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *