Доброю і славною традицією стали науково-дослідницькі роботи, конкурсні програми та заслужені перемоги наших студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення».

На їх рахунку – десятки нагород різних рівнів.

Цьогоріч свої глибокі знання, професійний талант і відданість програмуванню довели троє студентів, які плідно попрацювали над виконанням конкурсних робіт. Їх актуальність і новизна не викликає сумніву. Усі роботи зареєстровані для участі у XV Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт - 2016»:

• «ChildControl» – Ваш Юрій, студент IV курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Науковий керівник Александра Н.В.;
  • «Metro ScreenShoter» – Верещагін Олександр, студент III курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення. Науковий керівник Лінчук Н.Л.;
  • «Dayli Task» – Саєнко Андрій, студент III курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Науковий керівник Лінчук Н.Л.

Бажаємо вам об’єктивного журі та заслужених перемог!

Віримо в те, що ваші програми підкорять світ!boys nike free run red deer hunting boots