19 травня 2016р. на стадіоні «Авангард» відбувся завершальний етап ІХ загальноуніверситетської спартакіади серед викладачів та співробітників ДВНЗ «УжНУ».

Цього разу наші спортсмени змагалися у бігу на 100м та стрибках у довжину з розбігу.  Команду коледжу представляли:

• Александра Наталія Володимирівна – викладач комп’ютерних дисциплін спеціальності «Розробка програмного забезпечення»;
  • Рибар Сільвія Михайлівна – викладач фізичного виховання;
  • Сідун Віталій Васильович –  викладач фізичного виховання;
  • Лейба Євген Васильович – викладач юридичних дисциплін спеціальності «Правознавство».
  • Александра Наталія Володимирівна посіла 1 місце у бігу на 100м та 2 місце у стрибках у довжину.
  • Сідун Віталій Васильович отримав срібло у стрибках у довжину.

Завдяки наполегливій роботі та згуртованості наших спортсменів у командному заліку з легкої атлетики  коледж посів І місце.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

DSC_0425 DSC_0470 DSC_0475 DSC_0491 DSC_0501 DSC_0513 DSC_0515penny hardaway nike air max blue springs