У рамках Тижневика математичних наук  у вівторок, 6 грудня, викладачем – методистом Данько-Товтин Л.Я було проведно майстер-клас на тему «Методика викладання теми розв’язування тригонометричних рівнянь.»

Учасниками майстер-класу були учителі ЗОШ області, викладачі математики коледжу та студенти ІV курсу математичного факультету разом із керівником Наталією Юрченко. Під час жвавого обговорення всі учасники майстер-класу однозначно підтримали думку Людмили Ярославівни про зручність та простоту сприйняття учнями матеріалу, який викладений у формі алгоритмів, бо це допомагає, не повністю вникнувши в суть явища, процесу, рівняння чи  задачі, одержати правильну відповідь, що є метою при складанні тестів ЗНО.

Також обговорювалися методи викладання, методи мотивації та заохочення учнів під час вивчення розділу «Тригонометрія».

Особливу увагу викладач звернула на доцільність використання колоквіумної залікової системи при вивчені та оцінюванні знань формульного ряду.

1 2 3 4 6Asics Onitsuka Tiger