28-30 травня 2019 року на базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського НТУ відбувся ІІІ етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації України. Свою участь у заключному етапі олімпіади підтвердили найталановитіші студенти з 24-х областей, які вже є переможцями ІІ етапу олімпіади.

Переможець олімпіади – Кліщ Максим Володимирович, студент Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, одержав за результатами перевірки робіт 46,5 балів із 49 можливих.

Закарпаття на олімпіаді представляв студент І курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» нашого коледжу Савицький Данило Геннадійович (викладач Данько-Товтин Л.Я.). У нелегкій боротьбі Данило впорався з 5 із 7 поставлених завдань і отримав 32 бали.

Голова Спілки обласних Рад ЗВО І-ІІ р.а. України А.К.Похресник, організаційний комітет та всі учасники щиро вдячні за високий рівень організації та теплий прийом директору В.М.Радченку, адміністрації та всьому колективу! Running Archives