13 квітня 2016 р. у коледжі відбулася ІІ Закарпатська обласна олімпіада «Юний правознавець» серед учнів 9-их класів загальноосвітніх шкіл.

Мета проведення олімпіади дуже обширна: це і залучення молоді до активної правознавчої діяльності, і підвищення правосвідомості та рівня правової культури тощо.

Виконання олімпіадних завдань, що цілком відповідали шкільній програмі з правознавства, виявило світоглядну позицію учнівської молоді щодо актуальних проблем права, а також здібних і талановитих учнів у галузі правознавства.

В олімпіаді взяли участь юні правознавці зі шкіл Ужгорода, Великого Березного, сіл Перечинського та Виноградівського районів.

Урочисте відкриття олімпіади розпочалось із вітального слова директора коледжу Росохи В.В.

Учнів та їх наставників привітав голова журі, декан юридичного факультету, д.ю.н., проф. Лазур Я.В., який побажав успіхів учасникам у виконанні олімпіадних завдань та принагідно запросив їх взяти участь у          VIII – ій Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання».

Приємною несподіванкою став виступ колишньої випускниці коледжу, а нині помічника судді Варчук Олени, яка закликала майбутніх правників обирати фах серцем.

Далі учасники приступили до виконання олімпіадних завдань, після чого їх чекали цікаві зустрічі, а членів журі – напружена робота.

І ось -  урочисте закриття ІІ олімпіади. Голова циклової комісії юридичних дисциплін, організатор заходу Юричка Лариса Володимирівна зачитує протокол:

І місце заслужено посіла Брич Діана, учениця НВК Боржавська ЗОШ І-ІІІ ст., Виноградівський район;

ІІ місце вибороли Голінка Яна, учениця Класичної гімназії; та Міцовда Катерина, учениця ЗОШ-інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів, м.Ужгород;

ІІІ місце отримали Ріпич Андріана, учениця Великоберезнянської гімназії; Павлей Ольвія, учениця Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка; та Пригара Валерія, учениця  ЗОШ-інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів, м.Ужгород.

Інші отримали дипломи учасників, а їх учителі – подяки за якісну підготовку своїх учнів.

Нагороди та бібліотечки юридичної літератури переможцям вручала заступник декана юридичного факультету, к.ю.н., доцент Карабін Тетяна Олександрівна, яка побажала учасникам подальших успіхів та висловила впевненість, що всі вони стануть студентами коледжу, а згодом продовжать навчання на юридичному факультеті УжНУ.

Тож до нових зустрічей, наші майбутні студенти та учасники олімпіад!

Nike