Заступник військового комісара Ужгородського ОМВК Віктор Дмитрович Гресь проінформував студентів четвертих курсів Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ», як можна пройти контрактну службу.

Він повідомив, що військовим надаються додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо), вільний вибір місця та умов служби на всій території України.

За контрактниками лишається можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту).

Надаються додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші, згідно із законом); безкоштовні обіди (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді; право на отримання безкоштовного житла; право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії, встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Для того, щоб стати контрактником, необхідно:

• завітати до Ужгородського ОМВК та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних Силах України;
  • надати документи;
  • пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір;
  • підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю у військових навчальних центрах;
  • прибути до обраного місця проходження військової служби за отриманою спеціальністю.

За детальною інформацією звертайтесь в Ужгородський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою:

Ужгородський ОМВК

88015, м. Ужгород, вул. Бородіна 22/2