26-27 жовтня на базі факультету інформаційних технологій УжНУ відбувся унікальний для нашого краю захід – хакатон Hack Your Mind. Упродовж 24 годин учасники повинні були створити проект «Ніч в УжНУ».

У цьому заході взяли участь 5 команд. Коледж представляли студенти 4 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Це команди «Afternine» (Грінчук Віталій, Оленишак Іван, Іванчик Станіслав, Чечоткін Денис та Маляр Іван) і «Null» (Клювак Михайло, Біла Себастьян, Ковачук Віталій, Горлецький Антон та Матей Марк). Приємно зазначити, що команда «Work for food»  складалася виключно з випускників коледжу.

Завдяки онлайн трансляції всі охочі мали можливість слідкувати за роботою команд,  підтримувати їх в чаті та голосувати за улюбленців.

Дуже цікавою є статистика перегляду сайту хакатона. Адже за ним слідкували не тільки в Україні, а й в США, Німеччині, Польщі, Угорщині, Словаччині та інших країнах світу.

Після довготривалої роботи маємо такі результати:

І місце - Work for food;

ІІ місце – Afternine;

ІІІ місце – Null.

Але експерти і спонсори заходу ухвалили рішення, що команда «Afternine» заслуговує поділити І місце з «Work for food».

Вітаємо наших хлопців та їх керівника Александру Наталію з успішним виступом!!!

Дякуємо організаторам, особливо Дробнич Мирославі, за неоціненний досвід! NIKE AIR HUARACHE