14 березня 2016 року студенти Природничо-гуманітарного коледжу разом із викладачами Собов Ж.В. та Данько-Товтин Л.Я. з нагоди 77-ї річниці Карпатської України вшанували пам'ять Президента Августина Волошина покладанням квітів до його пам’ятника, що на Набережній Незалежності в Ужгороді.

14 березня 1939 року відбулася знакова подія - проголошення незалежності краю як наслідок багатовікових прагнень населення Закарпаття. Студенти із цікавістю слухали розповідь викладача історії Собов Ж.В. про факти із життя та політичної діяльності А. Волошина, братів Бращайків,      А. Штефана та інших діячів, про трагічні дні 14-18 березня 1939 року, коли Угорщина окупувала всю територію Карпатської України.

Отож наш обов’язок патріотів, свідомих громадян – оцінити й освідомити велич і трагедію Карпатської України., належно оцінити уроки нашої історії, що допоможуть нам краще зрозуміти українське сьогодення.

Волошин1秋コーデ メンズ【2020/2021年最新】 , メンズファッションメディア