27 вересня 2016 р. вся світова спільнота відзначає Всесвітній день туризму. Викладачі та студенти коледжу спеціальності «Туристичне обслуговування» не залишились осторонь святкування.

Так, студенти ІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» під керівництвом викладача Собов Ж.В. провели круглий стіл на тему «Стан та перспективи туристичної індустрії в Закарпатській області». Запрошені студенти з інших груп із зацікавленням слухали доповіді на такі теми: «Зелений туризм як вид перспективної туристичної діяльності» (студенти Бабинець А. та Леспух О.), «Сучасний стан туристичної індустрії області» (студентка Андропова А.), «Загальні показники розвитку туризму Закарпаття» (студентка Червеняк Д.), «Шляхи вирішення проблем у туризмі області» (студентка Бандура Н.). Особливо цікавим для всіх присутніх була презентація сучасного туристичного бренду Закарпаття. (студентка   Трацюк Т.). Бренд із логотипом карпатських гір, річок, виноградної лози та напису «Земля наближена до неба» символізує Закарпаття як благодатну землю, кожен студент у кінці обговорення  дійсно відчув, що це наша «маленька Батьківщина».

image-27-09-16-10-58-1 image-27-09-16-10-58-2 image-27-09-16-10-58-3 image-27-09-16-10-58-4 image-27-09-16-10-58-5nike