1 липня 2016 року привітна зала Ужгородського національного університету вітала випускників, які з нетерпінням чекали на вручення дипломів молодших спеціалістів  різних спеціальностей -  «Правознавство», «Розробка програмного забезпечення», «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» , «Оціночна діяльність», «Землевпорядкування» та «Туристичне обслуговування».

Саме ця урочиста подія зібрала разом – щасливих, усміхнених, одягнених по – святковому, але з гірчинкою суму від комусь недовгої, а для когось – і тривалої розлуки – наших дорогих випускників!

Щирими оплесками  зала вітала  випускників академічних груп та їх наставників.

Урочистість відкрив заступник директора Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» Сидор Роман Михайлович.

Високого патріотичного звучання надала вечору поезія, талановито прочитана ведучими Белей Андріаною та Штикою Михайлом. Із вітальним словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «УжНУ»   Лендєл Мирослава Олександрівна, доктор політичних наук,  яка привітала випускників із врученням їм дипломів молодшого спеціаліста та запросила на продовження навчання в університеті.

Дипломи майбутнім юристам вручав декан юридичного факультету Лазур Ярослав Володимирович, доктор юридичних наук, доцент, випускникам спеціальності «Розробка програмного забезпечення» - декан факультету інформаційних технологій  Повхан Ігор Федорович, кандидат технічних наук, доцент та декан фізичного факультету – Лазур Володимир Юрійович, доктор фізико-математичних наук, професор; фахівцям економічної галузі  - декан економічного факультету  Сержанов Віталій Вікторович, кандидат економічних наук, доцент, майбутнім землевпорядникам  - декан географічного факультету  Калинич Іван Васильович, кандидат технічних наук, доцент.

Декан факультету туризму та міжнародних комунікацій Габчак Наталія Францівна, кандидат географічних наук, доцент вручила запрошення на навчання випускникам спеціальності «Туристичне обслуговування», які  отримали свої дипломи ще в січні 2016 року.

Окремо було відзначено кращих студентів-випускників, які досягли вагомих успіхів як у навчанні, так в громадській та спортивній роботі.

Однак на цьому святі усмішок і дипломів були ще одні дійові особи, без повсякденної важкої і творчої праці яких воно було б неможливим! Це наші шановні викладачі! Саме їх високий науковий рівень, досвід, педагогічний такт і методичні здобутки у результаті дали таких випускників! Саме наші досвідчені і молоді педагоги досягають міжнародного та всеукраїнського визнання зі своїми студентами!

Так, саме наші дорогі викладачі зробили коледж рідною домівкою для нас і щоденно навчали добра і мудрості! Недаремно наші випускники стають кращими студентами на факультетах, де продовжують навчання, а також досягають висот у своїй професії!

Тож їхні здобутки були відзначені. Грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено викладача-методиста Пащук Г.Я., грамотами Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА - Сатмарі А.Б., Папп К.С., Собов Ж.В., Юричку Л.В., Поп І.М., Александру Н.В., а заступник Ужгородського міського голови Білак Олександр Павлович вручив заслужені нагороди викладачам Калинич Х.С., Сідуну В.В., Лейбі Є.В., Поп Т.П., Пойді В.В., Ходанич М.М., Іванцюк Т.І.. Андрусь М.В., КравчукуМ.І.

За доброю традицією, випускники склали шану тому, хто зробив нашу Україну «славною», знаною у світі, і чиї слова «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!» і сьогодні підтримують її у скрутний час, - Тарасу Григоровичу Шевченкові! Покласти квіти до пам’ятника Великому Кобзареві від імені випускників доручили Якабі Василині та Феєру Олександрові.

Урочистість із нагоди вручення дипломів молодшого спеціаліста, що завершилась виконанням Гімну України, була першою частиною цього свята. Його логічне продовження – випускні вечори, що чекали наших випускників у різних затишних куточках рідного міста.

Хай щастить Вам, наші випускники!

Оберіть правильний шлях для досягнення мети!

Běžecké tretry Nike