Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

Т. Шевченко
П’ять років минуло з початку подій, які назвали Євромайдан, а ще через деякий час цей термін поступово перетворився на визначення «Революція Гідності». І в Природничо-гуманітарному коледжі про це пам’ятають! 7 лютого в 324 ауд. викладач суспільних дисциплін

Папп Крістіан Степанович разом зі студентським самоврядуванням провів перегляд кількасерійного проекту телеканалу 1+1 «Зима, що нас змінила» для студентів І-ІІ курсів.

Варто відзначити, що національну свідомість наших молодих студентів видали щирі сльози та вогник гордості, що мерехтів у їхніх очах. А це означає, що все недарма! Видно, що ці події стали поштовхом, аби переосмислити своє існування, відчути себе творцем Нової історії.

Зважаючи на неоднозначну ситуацію в країні, студенти готові боротися за свою державу, свої права та незалежність.

«Ми – майбутнє нашої держави та нації. Від нас залежить, чи будемо ми жити на своїй землі. І обіцяємо, що не зрадимо національній ідеї і зробимо все, аби над головами наших дітей та внуків майорів наш рідний двоколор!» - гордо заявили члени студради.

Тішить той факт, що ми виховуємо гідне покоління, бо це означає, що  рухаємось  в правильному напрямі!

viber image5 viber image3 viber image1Air Jordan 1