29.11.2018р. у СК «Юність» відбулась ХV обласна Універсіада між закладами ВНЗ І-ІІ р.а. з шахів, шашок і настільного тенісу.

У настільному тенісі студенти нашого коледжу Бігар Антон (ЗВ-31), Далекорей Антон (ФК-21) та Костевич Яна (КН-41) посіли ІІІ місце в командному заліку, а в особистому заліку Костевич Яна стала срібною призеркою.

У шашках Черничко Богдан (КН-13) став третім серед юнаків, а Сеймон Іванна (ПР-12) посіла ІІ місце серед дівчат.

Наші шахісти вибороли І місце в командному заліку. В особистому заліку Дичка Тетяна (ПР-13) стала кращою серед дівчат, а серед юнаків

І місце посів Ярошев Микита (КН-22), ІІ місце - Сірко Микита (КН-22).

Наші чергові перемоги – це яскраве свідчення постійної роботи викладачів фізичного виховання, підготовки команд до змагань різного рівня.

Щиро вітаємо, переможці!

Дякуємо нашим невтомним колегам!

Успішних вам стартів і нових медалей та кубків! Running Archives