1 липня 2019 року у ректораті ДВНЗ «УжНУ» відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста. Цього року підкорювати нові вершини подалися 180 випускників Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ» таких спеціальностей, як: « Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит», «Інженерія та обслуговування цивільних споруд» та  «Землевпорядкування».

Традиційно урочистий захід розпочали з державного Гімну України. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор Природничо-гуманітарного коледжу В. В. Росоха, який привітав випускників із завершенням навчання, побажав успіхів і наснаги у майбутньому, а також представив почесних гостей свята. Зокрема, для вручення дипломів були запрошені декани факультетів відповідних спеціальностей (напрямів підготовки), а саме:

Калинич Іван Васильович – декан географічного факультету, кандидат технічних наук, доцент кафедри землевпорядкування та кадастру вручив дипломи студентам  спеціальності  «Землевпорядкування»;

Сержанов Віталій Вікторович – декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і банківської справи вручив дипломи студентам  спеціальності «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит»;

Міца  Олександр Володимирович –  кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій вручив дипломи студентам  спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»;

Лазур Ярослав Валерійович – декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор кафедри господарського права та почесна гостя свята Холмогорова Лариса – адвокат, колишня випускниця природничо-гуманітарного коледжу вручили дипломи студентам спеціальності «Право»;

Туряниця Іван Іванович – декан інженерно-технічного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри приладобудування, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки вручив дипломи студентам  спеціальності «Інженерія та обслуговування цивільних споруд».

Відтак керівник навчального закладу вручив дипломи з відзнакою 25 найкращим випускникам коледжу.

Чарівним подарунком для коледжан та гостей стала сучасна музична композиція у виконанні Голінки Яни – студентки 3-го курсу спеціальності «Право», золотого голосу нашого коледжу, учасниці, лауреата і переможниці багатьох конкурсів та фестивалів.

Загалом атмосфера урочистого заходу була хвилююча. Випускники отримали свої путівки у професійне майбутнє, а разом з тим високі знання, майстерність, неоціненний досвід, найкращих друзів. Протягом 4 років Природничо-гуманітарний коледж став для них другою домівкою, особливим місцем, де вирує бурхливе студентське життя. Урочистий захід з нагоди вручення дипломів завершився виконанням гімну коледжу.

А ще, аби зупинити цю прекрасну мить і назавжди закарбувати її, випускники зробили загальне спільне фото на добру пам'ять про студентські роки навчання у Природничо-гуманітарному коледжі ДВНЗ «УжНУ». nike fashion