21 квітня 2016 р. на базі юридичного факультету Ужгородського національного університету відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання», де Природничо-гуманітарний коледж презентували студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Правознавство» Батрин Максим, Станков Віктор та Феєр Олександр. Науковими керівниками їхніх робіт були викладачі Гошовська О.І. та Лейба Є.В.

Теми доповідей студентів висвітлювали актуальні проблеми цивільного та міжнародного права.

Дослідження студента Батрина Максима на тему «Відшкодування моральної шкоди в Україні: недоліки та способи удосконалення» відзначене дипломом за кращу наукову доповідь ІІІ ступеня, на рівні з дослідженнями студентів-випускників ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації та аспірантів.

Вітаємо дипломанта та висловлюємо подяку науковому керівникові Гошовській Олександрі Іванівні за активне сприяння в науковій роботі та бажаємо подальших успіхів та звершень.

IMG_1096 IMG_1097air jordan 11 galaxy ebay CU3012-164 – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers