24 лютого 2017 року студенти старших курсів Природничо-Гуманітарного коледжу відвідали підшефну військову частину «Окремий гірсько-стрілецький механізований батальйон» 128 механізованої бригади. У військовій частині студенти коледжу  протягом 2 годин знайомилися з бойовою технікою, яка є на озброєнні війсокової частини, та штатним озброєнням, медичними засобами для надання першої медичної допомоги військовослужбовцям при пораненні під час бойових дій. Також студенти ознайомилися життям та побутом війсоково службовців строкової служби, добовим нарядом роти його призначення, складом та озброєнням, відвідали солдатську їдальню, де спробували їжу, якою харчуються військовослужбовці строкової служби.

Головною метою цієї акції є масове залучення студентів випускних курсів коледжу до служби за контрактом у Збройних силах України.

The world is yours – Neue Sneaker, Apparel und mehr für Kids