Із 08 по 12 лютого в коледжі тривав методичний тиждень циклової комісії із фізичного виховання.

Протягом тижня було проведено п’ять відкритих занять та виховні заходи із пропаганди здорового способу життя.

Викладач-методист Сатмарі А.Б. провів відкрите заняття із предмету «Захист Вітчизни» у групі ЗВ, БС – 21, де студенти навчалися розбирати та складати автомат Калашникова.

Викладачі фізичного виховання Сідун В.В. та Ткач М.С. провели по два відкриті заняття, засвідчивши належний методичний рівень та високу фахову підготовку.

У п’ятницю, 12 лютого, відбулося засідання циклової комісії, на якому викладачі та запрошені (заст. директора Сидор Р.М. та голова методичної комісії Пащук Г.Я.) підбили підсумки проведених заходів.

Було відзначено високу дисципліну студентів на заняттях, різноманітність форм і методів проведення як етапу розминки, так і отримання нових навиків роботи з м’ячем. Викладачі уважно стежили за правильністю виконання вправ, мотивували їх необхідність як для здоров’я так і для використання у грі.

Також було обговорено проблеми залучення студентів до здорового способу життя, актуальність проведення виховних бесід як в академнгрупах, так і з мешканцями гуртожитку.

Педагоги виступили з ініціативою проведення акції серед студентів та викладачів «Здоровим бути модно!».

Бажаємо колегам успіху і спортивних здобутків.Supreme