У п’ятницю, 10 листопада 2017 року, відбулися загальні збори батьків студентів ІІ курсу у зв’язку зі змінами, внесеними Міністерством освіти і науки України щодо державної підсумкової атестації. Як раніше студентам, так і їх батькам, яких зібралося понад 150 осіб, директор коледжу Росоха В.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Пащук Г.Я. роз’яснили вимоги щодо складання ЗНО-2018 з української мови для отримання атестату про повну загальну середню освіту.

З метою належної підготовки до нового для студентів формату та досягнення ними позитивних результатів адміністрація коледжу разом із підготовчим відділенням Ужгородського національного університету організували 6-місячні курси з української мови та літератури. Цю ідею схвалили і другокурсники, і їх батьки.

Для проведення підготовчих курсів залучені досвідчені викладачі коледжу, укладені відповідні програми.

Із 13 листопада розпочалося оформлення заяв, формування груп та складання розкладу занять з урахуванням зайнятості викладачів та студентів в основному освітньому процесі.

Тож до праці, студенти!

Хай щастить!Nike Air Force 1 07 Premium Just Do It AR7719-100 Shoes – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers