У четвер, 17 березня 2016 року, до нас завітали учні 9-х класів Ужгородської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Перед гостями виступив заступник директора з навчальної роботи та виховання Попович Михайло Тихонович, який детально розповів про спеціальності та правила вступу до Природничо-гуманітарного колежу.  Голова студентської ради коледжу Кухар Степан ознайомив із життя-буття студентського колективу та його дозвілля. Для гостей було проведено екскурсію аудиторіями навчального закладу, особливо зацікавила комп’ютерна лабораторія № 3, де завідувач лабораторіями Щербан Іван Іванович більше уваги приділив такому питанню як тестування студентів. Учні з великим задоволенням слухали про мови програмування, які вивчають наші програмісти. Завершальним етапом став огляд спортивного комплексу.

За можливість організувати даний захід особлива подяка директорові школи Киндюху Петру Ярославовичу  та вчителям Філіп Оксані Володимирівні, Петрус Оксані Мирославівні та Чернявській Ксенії Миколаївні.

Чекаємо Вас у нашому закладі!

IMG_2294AIR JORDAN