У коледжі триває Тижневик комп’ютерних наук. Досить насиченими виявилися ці дні.

У вівторок, 14 лютого, викладачами циклової комісії «Програмування та інформаційні технології» було проведено Квест серед усіх охочих студентів. Цікаві та різнопланові завдання виконували команди, що складалися з двох осіб. Особливістю цього конкурсу був той факт, що конкурсанти повинні були виконувати завдання із зав’язаними руками. Найспритнішими у ньому були такі студенти:

І місце – Цігуш Аліна та Чаварга Марина (КН-22);

ІІ місце – Кленівська Тетяна та Поліха Павло (КН-22);

ІІІ місце – Бурмик Іван та Чорі Євгеній (КН-42).

Також у вівторок було проведено гру «Показуха», яка демонструє асоціативне мислення студентів. Її учасники, не вимовляючи ані звука, повинні були побудувати логічну послідовність і зуміти передати мовою міміки та жестів значення слів, фразеологізмів, пісні, телепередачі. Веселу атмосферу та відмінний настрій подарували учасники гри. Переможцями стали:

І місце – група КН-31;

ІІ місце – група КН-42.

Тижневик триває. Отже, чекаємо результатів із кіберспорту на настільного тенісу.

Нагадуємо, що 16 лютого відбудеться науково-практична конференція на тему «Інформаційна безпека у глобальній мережі». Запрошуємо всіх бажаючих!

adidas Yeezy 350