З 11 по 17 квітня 2018 року в коледжі з метою розвитку, поглиблення інтересу до вивчення економічних дисциплін, виховання справжнього фахівця та організатора традиційно проведено Тижневик економічних дисциплін.

Розпочато заходи випуском стіннівок з економічної тематики.

Під час Тижневика проведено екскурсію на підприємство ТОВ  «ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД» . Студенти ознайомилися із виробничою структурою підприємства, з роботою фінансового відділу, а також  організацією  роботи бухгалтерії.

Відбулася зустріч студентів-економістів із начальником центру продажів відділення в м. Ужгород Закарпатської обласної дирекції ПрАТ СК «УНІКА» Коб’юком  Олегом Сергійовичем. Фахівець своє справи, він працює на ринку страхових послуг уже понад 10 років. У своїй роботі дотримується принципу: «Страховик – це професія не лише для збагачення, але й для справжньої і постійної допомоги людям».

На лекції обговорено проблематику страхування на сучасному етапі його становлення в Україні. Детально проаналізовано види страхових продуктів від їх зародження до сучасного набору функцій, а саме: страхування від нещасного випадку, страхування життя, страхування на транспорті, страхування майна, медичне страхування, страхування відповідальності. Зустріч проведено у формі активного діалогу зі студентами, постійної підтримки уваги аудиторії, через формування бесіди у вигляді «питань-відповідей». Обговорено курйозні випадки в практиці страхової роботи.

17 квітня відбулася науково-практична конференція студентів на тему «Зарубіжний досвід розвитку менеджменту як інструмент управління підприємствами».

Шанованими гостями на конференції були  Волощук Марта Гнатівна - заслужений економіст України, генерал-лейтенант податкової служби, та Ненько Катерина Мирославівна - представник газети «Все про бухгалтерський облік», наш давній і надійний  партнер.

Гості поділилися досвідом побудови успішної кар'єри з економічною освітою; розповіли студентам з перших вуст про сьогодення фіскальної служби та податкової системи України; формування у молоді податкової культури, яка на сьогодні є необхідністю для нової категорії суб'єктів господарювання, від якої залежить економічне майбутнє нашої країни.

Також між командами студентів-економістів відбулися змагання з футболу.