8 листопада 2019 р, напередодні Дня української писемності й мови, студенти Природничо-гуманітарного коледжу вже вкотре написали Всеукраїнський диктант національної єдності. Традиційно до них приєдналися директор Росоха В.В. його заступник Папп К.С., а також викладачі навчального закладу.

Учасники слухали пряму трансляцію зі студії Українського радіо, де мовознавець Олександр Миколайович Авраменко зачитав текст диктанту під назвою «Від бересту – до «цифри»».

Написання радіодиктанту було започатковано2000 року з метою об’єднання людей навколо мови.

Цьогоріч у диктанті були «пастки» - кілька елементів з нового правопису. Крім цього, новим стало те, що власну грамотність можна було перевірити вже через 15 хвилин після написання.

nike