19 вересня 2019 року студенти першого курсу спеціальності «Туризм» Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет» разом із куратором Шаркань І.Ф. та викладачем Білей Н.М. відвідали ХVІІІ Міжнародну туристичну виставку-ярмарок «Тур’євроцентр-Закарпаття 2019».

Виставка відбулася в Ужгородському культурно-історичному центрі «Совине гніздо». Цьогоріч з’їхалися понад 70 учасників: представники з усіх районів Закарпатської області та різних областей України, а також 15 іноземних делегацій (з Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини).

«Тур’євроцентр-Закарпаття» розпочав Міжнародний туристичний тиждень, який триватиме до Дня туризму в Україні.

Студенти коледжу поспілкувалися з представниками туристично-рекреаційної індустрії різних країн, регіонів України, районів нашої області. Це, безперечно, сприятиме зростанню їх як фахівців.

Nike