Із 13 – по 15 вересня 2018р. Ужгород відзначав День міста.

А п’ятниця була віддана студентам УжНУ: хіміки показували цікаві досліди, студенти-іноземці проявляли свої таланти – малюнки хною, міжнародники розповідали про наші зв’язки з вишами світу та можливостями навчання за кордоном…

Та найбільшу увагу привертав студентський ярмарок, де особливо відзначилися наші коледжани. Смачні тістечка, спечені власноруч і гарно упаковані, сувеніри та прикраси ручної роботи, дитячі книжечки та іграшки пропонували наші студенти перехожим та учасникам свята.

Студрада залучила до збору товарів для благодійного ярмарку всіх студентів, однак найактивнішими виявилися групи КН-12, ФК-31, ФК-11, ПР-12.

Одягнені у вишиванки та футболки із логотипом «УжНУ», наші коледжами привертали до себе увагу. І спало на думку: обов’язково треба замовити одяг із логотипом коледжу!!!

Над цим і попрацюємо до наступного Дня міста.

Зі святом, Ужгороде! nike