У коледжі тривають заходи, присвячені 160-й річниці від дня народження І.Я. Франка. Відповідно до плану відзначення славного ювілею Каменяра студенти І-ІІ курсів разом із викладачами Андрусь М.В., Гординською А.А., Іваниш О.Л. та Паппом К.С. побували на батьківщині видатного письменника – в історико-меморіальному музеї – заповіднику «Нагуєвичі». Організувала поїздку викладач української мови та літератури Пащук Г.Я., яка абсолютно переконана у важливості такого позаудиторного отримання знань про письменника та культуру, історію України в цілому.

Майже сто студентів віддали шану полеглим у боях Першої світової війни, що покояться у братській могилі на Ужоцькому перевалі, відвідали культурно-історичні об’єкти конфесійної давньої та сучасної архітектури  у м. Самборі Львівської області.

Далі їх маршрут проліг до рідного села Івана Франка, де талановиті екскурсоводи розповіли студентам про тернистий шлях Генія – від його народження в хаті коваля – до визнання в цілому світі.

Опісля юні посланці Срібної Землі відвідали м. Дрогобич, де побували у колишній гімназії, побачили цікаві пам’ятки архітектури та історії  XІІІ-XІX ст. Приємно відзначити, що наші сакури, посаджені під час попередніх екскурсій, під час акції «Земля Духновича – землі Франковій!» , прижилися за Карпатами.

Літературно-туристичний маршрут коледжан проліг через Трускавець, Борислав і Східницю – до славної фортеці Тустань у с. Урич Сколівського району. Неприступні скелі в осінньому тумані вражали своєю величчю і таємничістю. А працівники музею, незважаючи на завершення робочого дня, чекали на нас із цікавою екскурсією та показом фільму про легендарну Тустань.

А далі – дорога додому – хоч  із пригодами, але з багатьма враженнями, піснями та жартами.

Тож до нових зустрічей, Франкове земле! Чекай на нас  навесні!

p61013-095725 p61013-100109 p61013-123426 p61013-130506 p61013-134649 p61013-135114 p61013-175605 p61013-181721Sneakers