Без Вашої сумлінної праці, глибоких фахових знань і вміння згуртувати навколо себе однодумців та студентів ми не уявляємо собі коледжу. Саме Ви виховали покоління молодих педагогів, що здійснюють викладання економічних дисциплін на високому рівні, а завдяки Вашим зусиллям і виконавській дисципліні успішно проходили акредитацію фінансово-економічні спеціальності.

Талановитий наставник, чудова жінка, мати і бабуся, Ви є прикладом для колег, помічником і добрим порадником для студентів.

У навчально-виховному процесі Ви досягли значних успіхів, про що свідчить присвоєння Вам педагогічного звання «викладач-методист».

Тож нехай урожайною буде Ваша педагогічна нива,

щедрою на щастя і добро Ваша життєва стежка.

Хай любов, злагода, здоров’я і достаток панують у Вашій родині!

З роси і з води Вам, дорога наша колего, подруго, Учителько!

Божої ласки і благословення Вам на щодень,

на кожні Ваші задуми і кроки!

Многая і благая літ!

Із великою шаною і любов’ю –

колектив Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «УжНУ»

та його директор                                                                                                                                                    В. РосохаAir Jordan 1