З 9 по 11 квітня 2019 року в ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулися змагання з баскетболу у рамках ХІІ загальноуніверситетської спартакіади серед працівників УжНУ. Із 23 команд університету до участі в цьому виді змагань долучилися 9. Усіх учасників методом жеребкування було поділено на 3 групи, переможці груп проходили до фіналу змагань.

Наш коледж представляли викладачі: Александра Наталія, Ткач Марія, Сідун Віталій, Горват Валерій, Пайш Денис та Папп Крістіан.

У вівторок, 9 квітня, команда коледжу боролася за вихід у фінал, зігравши з командами факультету суспільних наук та факультету інформаційних технологій. Вперше за всю історію участі коледжу у цьому виді змагань ми отримали переконливу перемогу.

У четвер нас чекали нелегкі ігри з командами фізичного та економічного факультетів, які неодноразово були чемпіонами та призерами змагань.

Перемогу у першій грі прогнозовано здобула команда фізичного факультету.

Недооцінили нашу спортивну підготовку та незламність духу економісти. Уже на перших хвилинах ми спромоглися відкрити рахунок, закинувши в кошик «чистий» трьохочковий. Публіка скандувала, гаряче підтримуючи наших гравців. Ми змогли відбити атаку суперника та забити ще один м’яч. Інтрига тримала в напрузі уболівальників до самого завершення матчу. На жаль, втримати перемогу нашій команді не вдалося, але гравці отримали неоціненний досвід та море позитивних вражень.

Під час третьої гри між фізиками та економістами відчувалася втома останніх, і перемогу здобула команда фізичного факультету.

Отже, маємо такі результати змагань:

І місце – фізичний факультет;

ІІ місце – економічний факультет;

ІІІ місце – Природничо-гуманітарний коледж.

Вітаємо нашу команду із сенсаційним виступом! Бажаємо подальших спортивних успіхів! Ми вами пишаємося!

Air Jordan 1 Retro High OG 'Chicago' White and Black-Varsity Red For Sale